SÖZDE KAVGA ÇIKARIP PARASINI ÇALDILAR! FATİH'TE YAYGARACILIK ÇETESİ KAMERADA

İstanbul Fatih’te halk arasında “tantanacılık” olarak tabir edilen hırsızlık yöntemiyle son üç ayda yaklaşık 500 bin liralık vurgun yaptığı belirtilen çete yakalandı. Şüpheliler Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri tarafından gerçekleştirilen eş z

SÖZDE KAVGA ÇIKARIP PARASINI ÇALDILAR! FATİH'TE YAYGARACILIK ÇETESİ KAMERADA

İstanbul'da, kavga ediyormuş gibi yaparak ağlarına düşürdükleri kişilerin cüzdanlarını çalan ve halk arasında "Fatih tantanacıları" olarak bilinen 8 şüpheli, 18 Ocak Pazartesi günü yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheliler Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Fatih tantanacıları olarak bilinen şüpheliler, aynı yöntemle son olarak Mehmet Paşaoğlu'nun 10 bin dolarını çaldı. İddiaya göre 4 şüpheli, gözlerine kestirdikleri Mehmet Paşaoğlu'nu takip etmeye başladı. Paşaoğlu'nun etrafını saran şüpheliler kavga etme bahanesiyle itişmeye başlayarak ağlarına düşürdüğü talihsiz adamın cebinde bulunan cüzdanı çaldı. İstediklerini alan şüpheliler, bir anda kaçmaya başlayarak olay yerinden uzaklaştı. İtişime esnasında cüzdanının çalındığını fark eden Paşaoğlu ise, durumu polis ekiplerine bildirdi.

Sözde kavga çıkarıp 10 bin Dolar parasını çaldılar! Fatih'te yaygaracılık çetesi kamerada | Video

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1