SPİKER MERVE DİNÇKOL'A SAPLANTILI HAYRAN ŞOKU!

Kanal D’nin ekran yüzlerinden birisi olan spiker Merve Dinçkol’un başı takıntılı hayranı ile derde girdi. Ünlü spiker kendisini önce sosyal medya üzerinden taciz eden daha sonra takip etmeye başlayan hayranı hakkında suç duyurusunda bulundu. Takıntılı hayran suçunu ikrar edin

SPİKER MERVE DİNÇKOL'A SAPLANTILI HAYRAN ŞOKU!

Kanal D'nin ekran yüzlerinden birisi olan spiker Merve Dinçkol'un başı takıntılı hayranı ile derde girdi. Genç spikerin sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlara Recep T., tarafından yorumlar yapılmaya başladı. Merve Dinçkol'u takıntılı hale getiren genç hayran, gece saatlerinde mesajlar atmaya çalıştı.

SAPLANTI HALİNE GETİRİP TAKİP ETMEYE BAŞLADI

Kendisine atılan mesajları önceleri önemsemeyen Merve Dinçkol televizyondan çıktığı bir gün kendisinin Recep T., tarafından takip edildiğini fark edince savcılığa başvurarak suç duyurusunda bulundu. Dinçkol savcılığa sunduğu şikâyet dilekçesinde, Recep T.'nin kendisine öncelikle İnstagram üzerinden yorum yaptığını daha sonra özel mesajlar göndererek 'Bitanem günaydın', Sadece bak lütfen, ne diyeyim bilmiyorum, iyi geceler' şeklinde mesajlar gönderdiğini ifade etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul