SÜREKLİ DARBETTİĞİ KIZI BALKONDAN ATLAYARAK CANINA KIYDI

Arkadaşlarıyla doğum günü partisine giden genç kız, geç saatte eve döndükten sonra babasıyla tartıştı. Babasıyla anlaşamadığı iddia edilen genç kadın, darbedildiği gece daha fazla dayanamayıp balkondan atlayarak canına kıydı. Dosya, kapandıktan sonra ölen kadının cezaev

SÜREKLİ DARBETTİĞİ KIZI BALKONDAN ATLAYARAK CANINA KIYDI

Eşi cezaevinde olduğu için İstanbul'da ailesinin yanında geçici bir süre yaşayan 27 yaşındaki E.Ç. isimli genç kadın, geçtiğimiz günlerde arkadaşının doğum gününü kutlamak için dışarı çıkmıştı.

Doğum günü partisinde eve geç dönen genç kadın, babası O.Ö. ile tartışmaya başladı. Genç kadın iddiaya göre eve geç geldiği için babası tarafından tekme, tokat darbedildi. Can havliyle pencereye yönelen genç kadın kendisini pencereden atmak isterken ablası tarafından kurtarıldı.

GENÇ KADIN CANINA KIYDI

Odasına giden genç kadın, burada yine iddiaya göre ikinci kez intihar teşebbüsünde bulundu. Bu eyleminde başarılı olan genç kadın, kaldırıldığı hastanede tüm müdahaleler rağmen kurtarılamadı.

İntiharın ardından savcılık tarafından genç kadının ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturmada herhangi bir şüpheli durum olmadığı gerekçesiyle dosya kapandı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul