SÜT BANYOSU DAVASINDA TANIK DİNLENDİ

Konya'da, süt toplama merkezinde süt banyosu yaparken çekilen görüntülerinin sosyal medyada yer almasının ardından gözaltına alınıp, tutuklanan ve bir süre sonra tahliye edilen Emre Sayar (24) ve Uğur Turgut’un (32) yargılanmasına devam edildi. Duruşmada tanık olarak dinlenen o

SÜT BANYOSU DAVASINDA TANIK DİNLENDİ

Konya'nın Meram ilçesinde bulunan bir süt toplama merkezinde geçtiğimiz yıl ekim ayında bir çalışanın süt tankerinde banyo yapması ve bu anların başka bir çalışan tarafından kayda alınarak sosyal medyada yayınlanması olayının ardından başlayan yargılama süreci Konya 5. Ağır Ceza Mahkemesinde devam ediyor.

Süt tankında banyo yapan Emre Sayar ve bu anları kaydederek yayınlayan Uğur Turgut'un Türk Ceza Kanunu'nun 185. maddesinde yer alan 'İçilecek sulara veya yenilecek veya içilecek veya kullanılacak veya tüketilecek her çeşit besin veya şeylere zehir katarak veya başka suretlerle bunları bozarak kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşürmek'suçundan 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davanın 3. duruşmasında tanıklar dinlendi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1