TACİZCİ ÖĞRETMEN HESAP VERECEK! DERS ESNASINDA KIZ ÖĞRENCİLERİ...

Bir ortaokulda Türkçe öğretmeni olan genç adam, kız öğrencilerini taciz etmeye başladı. Tacizin boyutu ve süresi sıklaşınca kız çocuklar, durumu ailelerine bildirdi. Aile üyeleri, öğretmenden şikâyetçi oldu. Öğretmen istismar suçundan 22 yıl hapis isteniyor. İstanbul'da b

TACİZCİ ÖĞRETMEN HESAP VERECEK! DERS ESNASINDA KIZ ÖĞRENCİLERİ...

İstanbul'da bir ortaokulda Türkçe öğretmeni olan Y.K., kız çocuk öğrencilerini taciz etmeye başladı. Ders esnasında öğretmenleri tarafından bacaklarına, kalçalarına dokunulan kız çocukları başta bu durumun yanlışlıkla olduğunu düşündü. Öğretmenlerini konduramayan kızlar, tacizin sıklaşmasından sonra olayın farkına varıp Türkçe öğretmeni Y.K.'nin kendilerini taciz ettiğini aile üyelerine bildirdiler.

TACİZ DEĞİL KALABALIKTA TEMAS OLABİLİR
Taciz eylemlerini öğrenen küçük çocukların aileleri yaşadıkları şaşkınlık sonrası savcılığa suç duyurusunda bulundu. Şikayetin ardından savcılık soruşturma başlattı ve alınan ifadelerde öğretmen Y.K., üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini, öğrencilerin kalabalık oluşu nedeni ile bu şekilde temas etmiş olabileceğini, fakat kasıtlı olarak temasta bulunmadığını dile getirdi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1