TEDAVİ İÇİN İSTANBUL’A GELDİ LÜKS OTEL ODASINDAKİ KASASINDAN PARASI ÇALINDI

Bükreş’ten İstanbul’a annesinin tedavisi için gelen Romanya Büyükelçiliği katibi genç kadının, konakladığı lüks otel odasındaki kasadan parası çalındı. Buda yetmezmiş gibi polisi arayarak yardım isteyen genç kadına otel görevlisinin ‘Sizi bu gece buradan atarız’ ded

TEDAVİ İÇİN İSTANBUL’A GELDİ LÜKS OTEL ODASINDAKİ KASASINDAN PARASI ÇALINDI

Romanya Bükreş Büyükelçiliğinde katiplik yapan Azerbaycan vatandaşı olan genç kadın N.M., İstanbul'a annesinin tedavisi içini geldi. Anne ve babası ile sabahın erken saatlerinde lüks otele giriş yaptılar. Kendi odasının hazırlanmasını bekleyen N.M., bu sırada ailesinin odasında dinlendi. Yanlarında getirmiş oldukları 27.500 Euro'yu otel odasının kasasına koydu. Otel görevlisine kasanın güvenliliğinden emin olmak için sorular yöneltti. Birkaç saat sonra hastaneye giden aile, geldiklerinde kasayı kontrol ettiklerinde eksiklik olduğunu fark ettiler.

KASADAKİ PARA EKSİK ÇIKTI

Annesinin tedavisi için Türkiyeye gelen, lüks otel kasasına 27.500 euro para koyan N.M., paranın eksik olduğunu fark edince saymaya başladı. Yaklaşık 2.000 Euro eksik olduğunu tespit ettiler. Telaşa kapılan Azerbaycanlı genç kadın, ailesiyle birlikte resepsiyona inip otel görevlisine durumu belirttiler. Paralarının çalındığını söyleyen genç kadına otel görevlisinin kendi şifreniz ile açtıysanız bizi suçlayamazsınız demesiyle karşılaştı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul