TERAPİ MERKEZİNDE CİNSEL SALDIRIYA 40 YIL HAPİS İSTEMİ

Kadıköy'de terapi merkezinde Masal T.’ye (44) kendisini polis olarak tanıtan ve silah tehdidiyle cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen şüpheli Şevket Karadağ'ın (51) 3 ayrı suçtan toplam 40 yıla kadar hapsi istendi. Hazırlanan iddianamede müştekinin ifadesinin zaman, mekan ve

TERAPİ MERKEZİNDE CİNSEL SALDIRIYA 40 YIL HAPİS İSTEMİ

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede müşteki Masal T.'nin sağlık merkezinde olduğu, olay tarihi olan 18 Haziran 2021'de şüpheli Şevket Karadağ'ın kendini 'Hakan' olarak tanıtarak olay yerine geldiği ve lavaboya gittiği anlatıldı.

KENDİNİ POLİS ALARAK TANITTI
Müşteki Masal T.'nin, şüphelinin masaj için geldiğini düşündüğü ve şüpheli Karadağ'ın hazırlanmak için odaya gittiği kaydedilen iddianamede, Masal T.'nin odaya girdiği sırada Karadağ'ın cebinden bir rozet ve telsiz çıkardığı, kendini polis alarak tanıttığı ve Masal T.'yi emniyete götüreceğini söylediği belirtildi.
Karadağ'ın kendisine bir şeyler verirse işlem yapmayacağını söylediği, 800 lira para istediği ve silah tehdidiyle Masal T.'ye cinsel saldırıda bulunduğu ve yarın tekrar geleceğini söyleyerek olay yerinden ayrıldığı anlatıldı. Şüpheli Karadağ'ın ifadesinde ise suçlamaları kabul etmediği, evinde ele geçirilen polis kimliği ve rozetiyle ilgili ise hiçbir yerde kullanmadığını beyan ettiği hatırlatıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1