THY KABİN MEMURU ÇIKMAZ HAYVANLARINA YUVA KURUYOR

Türk Hava Yollarında kabin memuru yerine fariza işleyen Duru Dilek Bozan, "Uçan Patiler" oluşumuyla şita şartlarında dirim savaşı verici çıkmaz hayvanları düşüncesince kulübe bağışı projesini yaşama geçirdi.

THY KABİN MEMURU ÇIKMAZ HAYVANLARINA YUVA KURUYOR
İstanbul

Pandemi zamanında kişilerin evlerinde kalmaya ilgi göstermesi dolayısıyla çıkmaz hayvanlarının henüz da yalnızlaştığını gören hayırsever THY personeli Bozan, THY ve hayvanseverlerin desteği ile şimdiye denli 58 ahşap kapik kulübesini gerekseme mahsus yerlere kurdu.

Koronavirüsün önceki günlerinden itibaren yardımseverlerin desteği ile çıkmaz hayvanlarının tagaddi ihtiyacını karşılayan güre kabin memuru, şita aylarının gelmesiyle beslediği hayvanların müşterek yuvaya gerekseme duyduğunu ayırt ederek projesinin kapsamını genişletti.

Duru Dilek Bozan, toplumsal iletişim araçları hesabını strateji fail yardımseverlere ilkgüz ayında kulübe bağışı çağrısı yaparak harekete geçti. Bugüne denli 58 kulübeyi belirlediği noktalara yerleştiren yardımsever, kulübelerin içine battaniye de yerleştiriyor.

Duru Dilek Bozan, meydana getirdiği açıklamada, salgının kullanmakta olanları mecburi adına eve yönlendirdiğini anlatım ederek, şunları kaydetti:

"Bugün müşterek müstevli dolayısıyla topu topu evren evde kalmaya ilgi gösteriyor, sokaklar virüs dolayısıyla bizim düşüncesince nite tehlikeyse efsanevi dostlarımız düşüncesince de yağız şita o derecede kazalı ve onları saklanabilecekleri müşterek evleri yok. En asliye gereksinimleri bulunan gıdaya bile ulaşamazken, şita şartlarında müşterek de soğuklar ile uğraş edecekler. Üşüyor, ıslanıyor, korkuyor, aç kalıyor, susadığı düşüncesince murdar su içiyor, dövülüyorlar. Bu dünyada bekâr değiliz, onlar bizlere Allah’ın emaneti, lalüebkem canlılarıdır. Onların bu gereksinimlerini görmezden gelemeyiz. Tüm hayvanseverleri, kulübe ve abla bağışı hazırlamaya çağırma ediyorum."

"Doğum haset hediyesi adına abla bağışı yapabilirsiniz"

Yapılan yardımları bırakmak şartıyla acemi efkâr geliştiren Duru Dilek Bozan, sevdiklerine veladet haset hediyesi düşüncesi arayanları çıkmaz hayvanları düşüncesince armağan hazırlamaya çağırma ediyor.

Sevdiklerinin veladet gününü abla ve ya kulübe bağışı yaparak kutlayan şahıslar düşüncesince hususi müşterek videoteyp da hazırlayan güre kadın, eder edilen mamaların çıkmaz hayvanlarıyla buluştukları anları toplumsal iletişim araçları hesabından paylaşıyor.

Sokak hayvanları düşüncesince armağan gerçekleştirmek talip hayvanseverleri "Uçan Patileré isminde toplumsal iletişim araçları hesabındaki abla kumbarasına yönlendiren kabin memuru Bozan, abla bağışının birlikte tek sevap ödemeden iane yapmanın bile benzer bulunduğunu belirtti.

Bozan açıklamasında, “Anlaşmalı olduğum müşterek infaz kullanıcılarının attığı adımları gündüz böylelikle ödüle dönüştürüyor. Siz de bu ödülü Uçan Patilere abla adına bağışlayabiliyorsunuz. Gönül istedikten sonraları küçük dostlarımızın birlikte kazanmak aşırı kolay." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1