TORBACILAR DEVRİYEYE TAKILDI!

Trabzon’da polis ekiplerince durdurulan araçta yapılan aramada çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. Konuyla ilgili 3 kişi gözaltına alındı. Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı, Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipleri tarafından Ortahisar ilçesinde durduru

TORBACILAR DEVRİYEYE TAKILDI!

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı, Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipleri tarafından Ortahisar ilçesinde durdurulan bir araç içerisindeki 3 kişinin üzerinde ve araçta yapılan aramada 19 captagon hap ve tütünle karıştırılmış bir miktar kubar esrar ele geçirildi. Konuyla ilgili araç içerisinde bulunan Y.E.Y, H.R.Y ve M.M.K isimli 3 kişi polis ekiplerince gözaltına alındı. 3 kişinin Emniyetteki işlemlerinin sürdüğü belirtildi.


Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada , "Vatandaşlarımızı zehirlemek ve topluma yararlı bireyler olarak yaşamlarını sürdürmelerini engellemek isteyen tüm odaklara karşı mücadelemiz, siz kıymetli vatandaşlarımızdan aldığımız moral, güç ve teveccühle devam edecektir" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1