TRAFİK MAGANDASI KARI KOCA, YOL İSTEYEN AMBULANSA SALDIRDI!

Yol isteyen ambulansın geçmesine izin vermeyen çift, arabadan inip ambulansı hakaret eşliğinde yumruklamaya başladı. Ambulansın camına ve aynasına saldırıda bulunan asabi çift hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Yol isteyen ambulansın geçmesine izin vermeyen çift

TRAFİK MAGANDASI KARI KOCA, YOL İSTEYEN AMBULANSA SALDIRDI!

Yol isteyen ambulansın geçmesine izin vermeyen çift, arabadan inip ambulansı hakaret eşliğinde yumruklamaya başladı. Bir hasta ihbarı üzerine yola çıkan ambulans, olay yerine kısa sürede ulaşmaya çalışırken trafik magandası ile karşılaştı. 26 yaşındaki Samet M. yolu kapatmış ve ambulansın geçmesi için yol bırakmamıştı. Ambulans şoförü Kürşat K., yolu açması için uyarıda bulundu. Bunun üzerine Samet M., hiç beklenmedik bir tepki verdi.

AMBULANSA SALDIRI

Yol isteyen ambulansa müsaade etmeyen Samet M., eşi Saliha M. ile birlikte aracından inerek ambulansa doğru yöneldiler. İlk olarak şoför Kürşat K., sağlık çalışanı Duygu K.'a hakaret söylemlerinde bulundular ve ardından Samet M. ambulansın camını yumruklamaya başladı. Sol dikiz aynasına zarar verdikten sonra bu sefer lastiği hedef aldı. Saldırı sonrası aracına binip giden Samet M., ve eşi davadan kurtulamadı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul