ÜNLÜ İŞADAMI KOZMİK BELGELERLE DOLANDIRILMAK İSTENDİ

Çuhadaroğlu Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Halil Nejat Çuhadaroğlu, kendisine gönderilen kozmik evraklarla dolandırılmak istendi. Şoförü aracılığıyla kendisine gönderilen sahte Türkiye Cumhuriyet Cumhurbaşkanlığı dosyalarının sahte olduğunu anlayan Çuhadaroğlu, şüphe

ÜNLÜ İŞADAMI KOZMİK BELGELERLE DOLANDIRILMAK İSTENDİ

Çuhadaroğlu Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Halil Nejat Çuhadaroğlu, kendisine gönderilen sahte Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı evraklarıyla dolandırılmak istendi.

19 SAYFA EVRAK

Çuhadaroğlu yaşadığı olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Çuhadaroğlu dilekçesinde, kendisine siyah renkli çanta içerisinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ibaresi bulunan 2 adet sarı zarf ve zarflar içerisinde kırmızı föy dosyaya takılı vaziyette bulunan toplam 19 sayfadan oluşan evrakın geldiğini kaydetti.

DOLANDIRILMAK İSTENDİĞİNİ ANLADI

İçerisinde Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri, İç Güvenlik Harekat Merkezi İstihbarat ve Terörle Mücadele Birimi'nce hazırlanan İhtiyaç Döküm Listeleri ve Sunu Bültenleri olduğu belirtilen evrakların şüpheli tarafından, şoförü Ramazan Bay ile gönderildiğini ve evrak içeriği itibariyle kendisinden maddi talepte bulunulduğunu belirtti. Kendisinin bu belgelerin sahte olduğunu anladığını ve dolandırılmak istendiğini fark ettiğini anlattı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul