YAŞLI BAKIM MERKEZİ İÇİN İLK KEPÇE VURULDU!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve yaşlıların ikinci baharını yaşayacağı Yaşlı Bakım Merkezi için ilk kepçe vuruldu. Proje bittiğinde hizmete sunulacak olan yaşam merkezinde ağırlanacak olan ulu çınarlar, kendilerine sun

YAŞLI BAKIM MERKEZİ İÇİN İLK KEPÇE VURULDU!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinden önce verdiği vaatler arasın bulunan Yaşlı Bakım Merkezi projesi hayata geçiyor. Sancaktepe Mahallesi Birlik Caddesi'nde yeri belirlenen dev projede ilk kepçe vuruldu. 2 bin 129 metrekarelik inşaat alanı bulunan projedeki yeşil alan miktarı ise 2 bin 545 metrekareyi kapsıyor.


5 katlı Yaşlı Bakım Merkezi'nde dinlenme, fizik tedavi, egzersiz, beslenme ve diyet odaları yer alacak. Yaşlılar torunlarıyla birlikte kütüphane, el işi, müzik, takı, hobi, akıl oyunları, resim ve sanat atölyelerinde kaliteli zaman geçirecek. Tam donanımlı ve kullanışlı binada kuaför salonları, kafeler, duş alanları da olacak. Bağcılar'a değer katacak binada sağlık görevlisi, psikolog, diyetisyen, fizik tedavi uzmanı, yaşlı bakım elemanları görev yapacak.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 21:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1