Yelek Modası

Esas oyuncu mu, yan rol mü?

İçimden bir ses: ‘Tabi ki esas oyuncu.’ dediğinizi söylüyor. O zaman dikkatli okuyun, çünkü bu yazımda bunun sırrını vereceğim. 


Mağazalara gittiğinizde, vitrinlerde, moda dergilerinde yelekler gözünüze çarptı mı hiç. Denim, keten, albenili kumaşlar kullanılarak yapılan birçok tasarım yelek modelleri 2019  ilkbahar/yaz koleksiyonlarında yerini almıştır, yenilikçi materyallerle birlikte çekiciliğini her sezon arttırmaktadır. Eğer ben cool görünüm elde etmek istiyorum diyorsanız, zaman sizin zamanınız. Hemen alış verişe çıkıp bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. 


Çarpıcı kombinasyonlara imza atmak istiyorsanız bu sezonun yeni gözdesi yelekleri hangi parçalarla kullanabiliriz bir bakalım. Düz kesim Jean ya da Jean şort, beyaz tshirt ve yelek. Maskülen havanız değişsin istemiyorsanız ‘Christian Louboutin’ tasarım zımbalı flat model ayakkabılar çok şık duracaktır. Yok ben bu maskülen tarzın içinde feminen bir hava da olsun istiyorum diyorsanız kısa topuklu sandalet  ile istediğiniz havayı yakalayacaksınız.

Bu kombini yaparak daha güçlü bir kadın profili çizmiş oldunuz. Bu yaz insanlar sizi gördüğünde baştan ayağa süzecek ve defalarca incelemek için kaçamak bakışlarına maruz kalacaksınız benden söylemesi.
 

YORUM EKLE

banner16

banner1