6 KİŞİNİN YARALANDIĞI KOMŞU KAVGASI KAMERADA

Konya'da dü komşu ortada yapının kuma yararlanma alanıyla ilişik yaşanmış olan huzursuzluk kararı çıkan sopaların da kullandığı dövüşte gelişigüzel dü yandan 3'er kişi peyda etmek kadar 6 kişi yaralandı. Kavga anı, müşterek kişi çeşidinden el telefonu kamerasıyla g

6 KİŞİNİN YARALANDIĞI KOMŞU KAVGASI KAMERADA

Meram ilçesi Karaman Caddesi'nde oturan dershane öğretmeni Ahmet Dede, komşusu bulunan ve bire müşterek sürede apartmanın antre katında pastacı işleten Feyzullah Cengiz'in yapının eş tasarruf sahasını çay bahçesi şekilde kullanımı karşı CİMER ve ilişkin belediyelere şikayette bulundu. Bunun karşı dü komşu ortada düşmanlık oluştu. 7 Ocak Perşembe haset geceleyin ezanı saatlerinde Feyzullah Cengiz'in kayınvalidesi Gülderen İçöz ile Ahmet Dede ortada yakınma mevzusundan çıkan tartışma, tarafların yakınlarının da alınması kararı sopalı kavgaya dönüştü. Her dü yandan 3'er kişi iktisap etmek kabil 6 kişi, aldıkları darbeler dolayısıyla yaralandı. Kavga, polisin müdahalesiyle sona erdi.

Kavga anı, el telefonu kamerasıyla görüntülendi. Komşuların birbirlerinden şikayetçi olması karşı vakayla ilişik sormaca başlatıldı.

İKİ TARAF DA BİRBİRİNİ SUÇLADI

Ahmet Dede, fenomen haset pastanenin önünden geçe Cengiz'in kayınvalidesi Gülderen İçöz'ün namına akım edip, saldırmasıyla kavganın başladığını kanıt ederek, şunları söyledi:

''Ortak tasarruf endüstrisi bulunan noktayı çay bahçesi şekilde kullanıyordu. Bu vaziyetten erinçsiz olduk. Ben de CİMER ve lazım bölgelere yakınma ettim. Aidat toplamaya gittiğimde şikayetimden sonraları da beni yıldırma etti. Perşembe haset geceleyin ezanı saatinde eşimle baş başa eve geldik. Oradan geçerken, o şahsın kayınvalidesi bana akım etti. Bu arada şahsın benzeri çıktı. Kayınvalidesi gübür kovasıyla bana vurmaya başladı. Ben kaçmaya başladım, yolun gayrı kısmına geçtim. Bu arada grubun müşterek tarafı oğlumu dövüyordu. Sonra kolluk geldi ve vakaya dahil etti.''

'DARP RAPORU ALDIM'

Gülderen İçöz de Ahmet Dede'nin namına küfrettiğini öne sürdü. Olayı özetleyen İçöz, "Ben 'Ahmet Bey, neden yakınma ediyorsun, kusur değil mi?' dedim. 'Ben bunlara elimden geleni yapacağım' dedi. Sonra bana küfretti. Ben de ona vurdum. Oğlu da bana saldırdı. Yere yığıldım. Darp tutanağı aldım. 8 senedir damadımla uğraşıyor. Daha evvel de yıldırma etti" niteleyerek konuştu.

'8 YILDIR BENİMLE UĞRAŞIYOR'

Kavga esnasında ayrıksı müşterek yerde bulunduğunu ve eşinin telefonla kavga çıktığını söylemesi karşı iş hesabına geldiğini özetleyen Feyzullah Cengiz de şöyleki konuştu:

"Eşim aradı ve 'Koş yetiş dükkana gel, burada kavga başladı.' dedi. Babam öz aracıyla elden gitti. Arkasından ego de öz aracımla gittim. Ben iş hesabına gittiğimde, benim kayınvalidem ve babam yerde yatıyordu. Çalışanım yaralıydı, kafasından dem akıyordu. Ahmet'i kovaladım. Orada ki kime vurdu bilmiyorum. Çünkü ego de çifte darbesi aldım. Aynı binada oturuyoruz. Daha evvel de yıldırma etmedim. Bu dost benimle 8 senedir uğraşıyor."

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1