ELAZIĞ'DA 5.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerde de hissedildi. AFAD'dan yapılan açıklamada, 'Elazığ'da saat 09.37'de 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi' denildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depreme ilişkin açıklamalarda bulundu.

ELAZIĞ'DA 5.3 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM
Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerde de hissedildi. AFAD'dan yapılan açıklamada, "Elazığ'da saat 09.37'de 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi" denildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depreme ilişkin açıklamalarda bulundu.

BAKAN SOYLU'DAN AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, "Elazığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 km derinlikte bir deprem meydana geldi. Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz" dedi. Öte yandan Soylu, "Elazığ’da meydana gelen depremde 10.15 itibarıyla Valiliğimiz, il jandarma, emniyet, 112 acil çağrı, Elazığ Muhtarlar Hoordinasyon Hattı ve AFAD’ın aramalarından elde ettiğimiz bilgi çerçevesinde herhangi bir can kaybı ve hasar ihbarı yoktur. Gelişmeleri açıklamaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1