KAHRAMANMARAŞ'TA 109 MAGANDA SİLAHLARI İLE BERABER YAKALANDI

Kahramanmaraş'ta havaya herhangi bir biberli açan magandalara müteveccih polisin meydana getirdiği çalışmada toplam109 isim silahlarıyla birlikte yakalandı. Çalışma karşı emniyetten meydana getirilen açıklamada 'Ateşli silahlarla havaya biberli fail magandalarla çalışan mücad

KAHRAMANMARAŞ'TA 109 MAGANDA SİLAHLARI İLE BERABER YAKALANDI
Kahramanmaraş'ta havaya herhangi acı açan magandalara müteveccih polisin meydana getirdiği çalışmada toplam109 isim silahlarıyla birlikte yakalandı. Çalışma kendince emniyetten meydana getirilen açıklamada "Ateşli silahlarla havaya acı fail magandalarla çalışan mücadelemiz bitmeme edecek" denildi.

Başta düğünler kazanmak az daha nice kutlamada silahlarıyla DOĞRU gele havaya acı yazar şenlik gösterilerinde mevcut ve bu tam nice insanoğlunun ölümüne ve yaralanmasına illet bulunan magandalara müteveccih Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü'nün emek vermesi geceli gündüzlü bitmeme ediyor. Geçen sene Kasım ayında da 107 magandanın silahlarıyla birlikte yakalandığı Kahramanmaraş'ta vatandaştan mevrut ihbarları da inceden inceye değerlendirip fenomen adına çabucak kol gönderen emniyet, lazım suç duyurusu gerekse de karakol gezen takımlar yardımıyla 2 magandayı elan havaya acı ederken meşhut suç yakaladı.

Havaya acı yazar kaçan magandaların da ardına sakıt İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sonuç bir ay içinde toplanmış 109 magandayı silahlarıyla birlikte yakaladı. Aralarında ayrışık suçlardan sabıkası olanların da bulunmuş olduğu magandalarla birlikte 24'ü ruhsatsız 25 tabanca, 44'ü ruhsatsız 46 av tüfeği, 26 kurusıkı silah kazanmak az daha toplanmış 97 silah ele geçirildi. Gözaltına tahsil edilen magandalar kendince adli muamelat yapıldı.

"MAGANDALARLA MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK"

Çalışma kendince İl Emniyet Müdürlüğü'nden meydana getirilen açıklamada, tek kimsenin vatandaşın huzurunu bozmasına izin edilmeyeceği belirtildi. Açıklamada şöyleki denildi:

"Vatandaşlarımızın dirilik ve dünyalık güvenliği düşüncesince herhangi muhtelif tedbirler alınmaktadır. Bu kapsamda ateşin silahlarla havaya acı fail magandalarla çalışan mücadelemiz de geceli gündüzlü bitmeme edecektir. Bu mücadelede en şişman destekçimiz bulunan yurttaşlarımıza da 7 gündüz 24 sayaç bir telefon denli yakınız."

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1