KAZA YAPAN ALKOLLÜ SÜRÜCÜYÜ YAKINLARI KAÇIRDI

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kontrolden çıkarak güreşçi köprüsü korkuluklarına çarpan arabanın alkollü sürücüsü Muammer Ç., kaymakamlık hesabına mevrut müşterek yakını kabilinden ayrıksı müşterek araç ile kaçırıldı. Kaza hesabına mevrut yakını Ferhat O. ise s

KAZA YAPAN ALKOLLÜ SÜRÜCÜYÜ YAKINLARI KAÇIRDI

Kaza, tün ezanı saatlerinde Kepez Mahallesi Noyan Aydın Sokak Dağ evleri mevkisinde meydana geldi. Sürücüsünün yönelteç hakimiyetini kaybetmesi kararı güreşçi köprüsü korkuluklarına çarpan 01 EIF 37 plakalı otomobildeki Satılmış S. yaralandı. Sağlık ekiplerinin müdahalede bulunmuş yer aldığı Satılmış S., ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Bu tam ilçe durumunda mevcut Ferhat O. polislere ara bulucu kendisinin kullandığını söyledi. Polis ekiplerinin alkol kontrolü icra ettiği Ferhat O. da alkol belirleme edilemedi. Olay adına mevrut gaileli Satılmış S.'nin oğlu ise Muammer Ç.'yi aracına alarak hastaneye babasına bakmaya gideceğini söyledi. Muammer Ç., kazayla alakası olup olmadığını soran polislere "Hayır yok.” yanıtını verdi. Muammer Ç.'nin bulunmuş yer aldığı araba ilçe yerinden çabucak uzaklaştı.

GAZETECİLER VE GÖRGÜ ŞAHİTLERİ GERÇEĞİ SÖYLEDİ

Görgü tanıkları ve kazayı görüntülemeye mevrut gazeteciler ise araba sürücüsünün Muammer Ç., bulunduğunu polise söyledi. Bu tam fenomen adına baştan arka mevrut Satılmış S.'nin oğlu ise polisin ısrarlı soruları hesabına ilçe yapanın Muammer Ç., bulunduğunu itiraf etti. Evinde gözaltına tahsil edilen Muammer Ç.'nin 3.22 promil alkollü yer aldığı belirleme edildi. Polis ekipleri, Muammer Ç. ve gerçeğe karşıt beyanda mevcut şüpheliler hesabına adli muamele başlattı. Ayrıca sokağa çıkacak kısıtlamasını ihlal ettikleri sebebi öne sürülerek de delil tutuldu.

Kazayla ilgilendiren başlatılan sormaca sürüyor.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1