KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİL, KALDIRIMDA BEKLEYEN ÇOCUKLARA ÇARPTI; KAZA ANI KAMERADA

Mersin'de kontrolden çıkan otomobil, defa kenarında bisikletiyle bekleyen Yunus Emre Akiz (15) ile arkadaşına çarptı. Akiz ve arkadaşı yaralanırken kaza anı asayiş kamerasına yansıdı. Gözaltına tahsil edilen sürücü, şeker hastası bulunduğunu kaza acilen da şekerinin düşm

KONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİL, KALDIRIMDA BEKLEYEN ÇOCUKLARA ÇARPTI; KAZA ANI KAMERADA

Kaza, 5 Ocak haset özek Toroslar ilçesi 2'nci mekân yolu üstünde meydana geldi. Çağdaşkent Mahallesi’nde oturan Yunus Emre Akiz (15), arkadaşıyla baş başa bisikletleriyle gezmeye çıktı. Bir müddet gezen arkadaşlar, dönüşte, yolun karşısına devredilmek düşüncesince kaldırımda beklemeye başladı. Bu tam M.U.S. yönetimindeki 33 AFP 207 plakalı otomobil, Akiz ve arkadaşına çarptı. Kazada Yunus Emre Akiz ile arkadaşxı yaralandı. Çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan çocuklardan Yunus Emre Akiz derin bakıma alınırken, arkadaşı ise tedavisinin peşi sıra taburcu edildi.

Gözaltına tahsil edilen çoban M.U.S, ifadesinde şeker hastalığı hastalığı hastası olduğunu, kaza acilen da şekerinin düştüğünü ve bayıldığını kanıt etti. Emniyetteki işlemlerinin peşi sıra adliyeye irsal edilen M.U.S., çıkarıldığı mahkemece adli arama üzere başıboş bırakıldı.

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi uğrunda oğlundan doğacak iyi nezdinde bilgi bekleyen ata Esad Akiz, şoförün başıboş bırakılmasına reaksiyon gösterdi.

Bu arada kaza anı, bölgedeki nezdinde asayiş kamerasına yansıdı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1