'PRENSES DİANA VE PRENS CHARLES BALAYINI BORÇKA'DA GEÇİRMİŞ' PAYLAŞIMI İLGİ ÇEKTİ

Artvin’in Borçka Belediyesi’nin içtimai iletişim araçları hesabından meydana getirilen paylaşımda, Prenses Diana ve benzeri prens Charles’in fotoğrafları paylaşılarak balayı tatillerini ilçelerinde geçirdiklerine arazi verildi. Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, 'Fotoğra

'PRENSES DİANA VE PRENS CHARLES BALAYINI BORÇKA'DA GEÇİRMİŞ' PAYLAŞIMI İLGİ ÇEKTİ
Artvin’in Borçka Belediyesi’nin içtimai iletişim araçları hesabından meydana getirilen paylaşımda, Prenses Diana ve benzeri prens Charles’in fotoğrafları paylaşılarak balayı tatillerini ilçelerinde geçirdiklerine arazi verildi. Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, "Fotoğraftaki görünüş ilçemize benziyor sanarak hezel gerçekleştirmek istedik" dedi.

Artvin’in Borçka Belediyesi’nin içtimai iletişim araçları hesabından enteresan ortak paylaşım yapıldı. Paylaşımda Prenses Diana ve Prens Charles’in balayı tatillerini ilçelerinde geçirdiklerine arazi verildi. Paylaşım içtimai medyada ilgi çekti. Çok sayıda içtimai iletişim araçları kullanıcısı paylaşımın akıllıca olup bulunmadığı nikbet etti.

Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ise paylaşımın ortak şaka bulunduğunu belirterek, "Amacımız ilçenin katıksız ve elbette güzelliklerine uyanıklık çekmek. Fotoğraftaki görünüş ilçemize benziyor sanarak hezel gerçekleştirmek istedik. Bu tür paylaşımları içtimai iletişim araçları hesaplarımızdan eskiden yaptık, hazırlamaya da bitmeme edeceğiz" dedi.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1