TÜRK LİRASINI ATEŞE VERİP, SİGARA YAKTILAR, SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖRDÜLER

Sosyal medya hesapları üstünden kemirmek yerken enerjik neşriyat yapan 2 körpe hanımla yanlarındaki kişinin, ateşe verdikleri 200 TL'lik banknotla sigaralarını yaktıkları anlar, tepki iri topladı. Çok sayıda kullanıcı, bu insanların yakalanıp, cezalandırılmasını istedi.

TÜRK LİRASINI ATEŞE VERİP, SİGARA YAKTILAR, SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖRDÜLER

Sosyal medyada paylaşılan birlikte görüntü, şişman tepki çekti. Sosyal medyada deli dolu neşriyat eden 2 dinç kadın, takipçileriyle münakaşaya başladı. Bu tam kendilerine yazılanlara yanıtlar sağlayan bayanlardan biri, cüzdanındaki parayı gösterip, "Senin harcadığın parayla tığ sigaramızı yakıyoruz" dedi. Ardından 200 lira banknotu tarafındaki arkadaşına verdi. Arkadaşı da parayı ateşe verdi. Yanan parayı doğrudan ele dolaştıran 3 kişi, sigaralarını yaktı.

GÖRÜNTÜLER, TEPKİ TOPLADI

Sosyal medya kullanıcıları, Türk lirasının aşağıladıkları iddiasıyla bu bireylere derin tepki gösterdi. Bir kullanıcı, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabınıı da etiketleyerek, "Hem paramıza hem devletimize mamul açıkça birlikte saygısızlık" dedi. Kullanıcılar, bu şahısların yakalanıp, cezalandırılmasını istedi.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1