Künye

TNN HABER KÜNYE


Yönetim Kurulu Başkanı
Akın BATI
akinbati@tnn.com.tr




Genel Yayın Yönetmeni
Abdulkadir ŞEKER

info@abdulkadirseker.com.tr
abdulkadir@tnn.com.tr


Editörler
 Yasemin YATKIN
yasemin@tnn.com.tr

Gece Editörü
Fatih YATKIN
fatih@tnn.com.tr

 

Journalist Yazarlar


M.Emin Tayan
tayan@tnn.com.tr


İlyas Temek Şafak
temelsafak@tnn.com.tr
 


Ömer Fruk Özdemir
omerfaruk@tnn.com.tr


Emine ŞEKER
emineseker@tnn.com.tr


Hamza Çeliker
hamza@tnn.com.tr

Yılmaz Işık
yilmazisik@tnn.com.tr


 

Muhasebe 
muhasebe@tnn.com.tr


Web / SEO
Abdulkadir ŞEKER
info@abdulkadirseker.com.tr

Sosyal Medya
Abdulkadir ŞEKER
abdulkadir@tnn.com.tr

Reklam ve Pazarlama
reklam@tnn.com.tr

Hukuk Danışmanı
Özgür Alparslan


Yazılım Ekibi / Sunucu Yönetimi / Servis Sağlayıcı

Te Bilişim
www.tebilisim.com

 

TNN.COM.TR İhlas Haber Ajansı Abonesidir.


 

İmtiyaz Sahibi
TNN Medya Habercilik
Adres : Ağaoğlu Andromeda Residence C4 Blok No:19 Barbaros Mah. Morleylak Sok. Ataşehir / İstanbul

Telefon ve Fax:
(0850) 840 31 87
email:info@tnn.com.tr
           tnn@tnn.com.tr

banner1