Künye

TNN HABER KURUMSAL KÜNYE


Yönetim Kurulu Başkanı
Akın BATI
akinbati@tnn.com.tr
akinbati@hotmail.com




Genel Yayın Yönetmeni
Abdulkadir ŞEKER

info@abdulkadirseker.com.tr
abdulkadir@tnn.com.tr


Editörler
 Yasemin YATKIN
yasemin@tnn.com.tr

Gece Editörü
Fatih YATKIN
fatih@tnn.com.tr

Gaye ŞEN
gaye@tnn.com.tr

 

Journalist Yazarlar


M.Emin Tayan
tayan@tnn.com.tr


İlyas Temek Şafak
temelsafak@tnn.com.tr
 


Ömer Fruk Özdemir
omerfaruk@tnn.com.tr


Emine ŞEKER
emineseker@tnn.com.tr


Hamza Çeliker
hamza@tnn.com.tr

Muhasebe 
Nurhayat Tanyıldızı
muhasebe@tnn.com.tr


Web / SEO
Abdulkadir ŞEKER
info@abdulkadirseker.com.tr

Sosyal Medya
Abdulkadir ŞEKER
abdulkadir@tnn.com.tr

Reklam ve Pazarlama
reklam@tnn.com.tr

Hukuk Danışmanı
Özgür Alparslan


Yazılım Ekibi / Sunucu Yönetimi / Servis Sağlayıcı

Te Bilişim
www.tebilisim.com

 

TNN.COM.TR İhlas Haber Ajansı Abonesidir.


 

İmtiyaz Sahibi
TNN Medya Haber Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi

MERKEZ
Adres : 
Mimarsinan Mahallesi Üsküdar Cad. Yedpa Ticaret Merkezi F Caddesi No:1F/394 Ataşehir / İstanbul
Ege Bölge Müdürlüğü
Adres: 5003/1 sokak No:9 Kat:3 Daire:37-38 EMZ PLAZA Çamdibi / Bornova

Telefon ve Fax:
(0850) 840 31 87
(0216) 471 09 89
email:info@tnn.com.tr
           tnn@tnn.com.tr

Vergi Dairesi : Kozyatağı
Vergi Numarası : 8450485811